Financování

Financování

S financováním vaší vysněné nemovitosti vám samozřejmě pomůžeme. Náš hypoteční specialista pro vás najde nejlepší řešení vzhledem k vaším potřebám.

Spolupracujeme s většinou bank na českém trhu, kde konzultujeme vaše požadavky a potřeby. Připravíme pro vás několik variant řešení financování nemovitosti a společně vybereme pro vás tu nejvhodnější.

Bidli taky nabízí možnost financování i bez prokazování příjmů, kde nemovitost splácíte formou nájmu. Nemovitost lze po splacení anuity převést do osobního vlastnictví.

Nemusíte podstupovat žádost v bance spojenou se schvalováním prokazatelnosti vašich příjmů a mnoha dalších bankovních kritérií.

Nejste limitováni věkem. Stačí vám 20 % vlastních zdrojů. Financování lze zajistit i pro cizince bez ohledu na pobyt v ČR.

jan-oktabec

Hypoteční poradce

Jan Oktábec

bidli-logo-bile

Dotovaná hypotéka

Vzhledem k vývoji cen energií, pohonných hmot, potravin a nárustů úroků hypotečních úvěru k 6 %, jsme vytvořili produkt dotované hypotéky. Klientům tak pomůžeme snížit splátky, které pro mnohé mohou být neúnosné. Těším se, až s Vámi budu moci nastavit individuálně variantu na míru osobně.

Ceník domů

Standardy

Fotogalerie

Projekt