Domy U Kapličky

Projekt

Komorní rezidenční projekt 8 řadových rodinných domů a jednoho solitéru, celý v moderním funkcionalistickém stylu o dvou nadzemních podlažích. Každý dům má vlastní zahradu, parkovací stání nebo garáž.

Domy s dispozicí 4+kk nabízí dostatek prostoru pro rodinné bydlení, byl zde dbán důrazu na úložné prostory a moderní trendy bydlení.

„Na klíč“

Všechny domy budou kompletně dokončeny v provedení „na klíč“, včetně kvalitních interiérových prvků (plynový kondenzační kotel, podlahové vytápění, vícekomorová plastová okna, sekční garážová vrata, obložkové dveře, velkoformátové obklady, kvalitní plovoucí podlahy atd.).

Domy U Kapličky
Domy U Kapličky

Lokalita

Lokalita nabízí ideální místo pro rodinné bydlení, kdy na jednu stranu jste do 30 min. v úplném centru Prahy, ale přitom nedaleko Hostivařské nádrže, golfového hřiště Hostivař nebo přírodního parku Říčanka.

Lokalita Dolních Měcholup a sousední čtvrť Horních Měcholupy nabízejí celou řadu mateřských školek, základní školy, restaurace, obchody, RETAIL PARK Hornoměcholupská, nedaleký EUROPARK Štěrboholy atd.

Termíny výstavby

Výstavba byla zahájena na konci roku 2019.

Domy budou postupně dokončovány v létě 2021.

Již nyní ovšem doporučujeme prohlídku.

Domy U Kapličky